Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai kūdikiams

 Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.  Medžiaginė lėlė Sophia 35 cm.
Populiaru
Kolekcija: Pure & Nature
Sveiki! Mano vardas Sophia ir aš esu tavo nauja draugė. Turėdama beždžionėlę vienoje rankoje, o tave kitoje, galime pasiekti viską. Kartu esame stiprūs!..
26.35€
Be PVM:21.78€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Flowers & But
Kiekvieną kartą žaisdami išgirs malonų garsą. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažomis rankytėmis...
11.40€
Be PVM:9.42€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Goose
Žaidžiant su šia gėle išgirsite kūdikiams įdomius garsus, o lapelių skleidžiamas traškesys praskaidrins kiekvieno mažylio rytą. Mielas barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš minkštų medžiagų, patogus laikyti rankoje...
11.30€
Be PVM:9.34€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Miffy
Kūdikiai tikrai įsimylės šį mielą barškutį. Tai mielas zuikis ir jis barška! Barškutis stimuliuoja jūsų kūdikio pojūčius. Barškutis pagamintas iš minkšto pūkuoto audinio, todėl tinka prisiglausti.- Matmenys: 8 cm. x 16 cm. x 5,5 cm.- Medžiaga: 100% poliesteris..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Tai mielas zuikis Miffy ir jis barška! Kiekvieną kartą, kai judinate Miffy, girdisi barškantis garsas, taip sukeliantis susidomėjimą vaikui ir padedantis stimuliuoti vaiko rankų ir akių koordinaciją. Žiedo formos barškutis sukurtas taip, kad jį būtų lengva suimti ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Sailors Bay
Kūdikiai tikrai pamils ​​šį mielą žaislą. Barškutis skleidžia smagų balsą, sukeldamas vaiko susidomėjimą ir taip padėdamas skatinti vaiko akių-rankų koordinaciją. Žiedą lengva suimti net ir mažiausiais piršteliais...
12.00€
Be PVM:9.92€
Kolekcija: Vintage Little Fl
Šis mielas barškutis judinant skleidžia gražų barškėjimą. Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir rožine gėle, kurią ji ką tik tau nuskynė. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vaikas jį judina, taip sužadindamas vaiko susidomėjimą ir padėdamas sužadinti ..
10.52€ 13.15€
Be PVM:8.69€
Kolekcija: Vintage Sunny Str
Griebkite, pakratykite ir prisiglauskite! Kūdikiai tikrai įsimylės šį žaislą. Miela zuikutė Miffy laiko smagų žaislą, kuris judinant skleidžia barškėjimą. Kiškutė Miffy kviečia žaisti su barškučiu ir saulėgrąža. Permatomame žiede yra nedideli karoliukai, kurie skleidžia barškantį garsą, kai jūsų vai..
13.15€
Be PVM:10.87€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 99 (9 puslapių)

Mažylių mielumas yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jiems vis ieškome įvairiausių naujų žaislų ir skiriame daug dėmesio. Deja, bet patirties su kūdikiais neturėjusiems tėveliams ar jų pažįstamiems pasidaro sunku išrinkti tinkamą žaislą. Atrodo, kad nežinome, kas bus naudinga, o kas žalinga. Iš tiesų, tokia refleksija yra svarbi - nors kūdikiai kažko per daug specifinio iš žaislų dar tikrai nereikalauja, yra keletas taisyklių, kurias vertėtų apmąstyti.

Kokie žaislai yra tinkami kūdikiams?

Žaislai kūdikiams privalo būti saugūs. Nesvarbu, į kelintą mėnesį kūdikis įkopęs, tokio mažylio tikrai negalima palikti be priežiūros su nekokybiškais žaislais. Rinkitės gaminius, kurie gaminami iš medžio - šie ne tik bus daug saugesni, bet būdami tvirti išsilaikys kelis metus ir galės būti pramoga net kitam vaikui. Venkite per daug plastiko! Net jei galvojate, kad mažylis silpnas ir nepajėgus sulaužyti žaislo, galite smarkiai suklysti, nes situacijų kasdienybėje su smalsiu vaiku būna įvairiausių. Geriausia, ieškoti minkštų žaislų, kurie dėl saugumo sumetimų kūdikiui turbūt nugali bet kokią kietą medžiagą.

Taip pat perkami žaislai turi būti patrauklūs ir įdomūs kūdikiui. Ieškant naujo užsiėmimo tiek mergaitei, tiek berniukui, kūdikystės etapas yra be galo atlaidus. Tokiu metu mažyliai mokosi liesdami, stebėdami ir klausydami, todėl jiems labai patinka įvairūs minkšti lavinamieji kubai ar barškučiai. 

Žaislai kūdikiams - greita ir patogu užsisakant internetu!

Sugalvojote, ko reikia Jūsų kūdikiui, tačiau plačiame paieškų sraute jau spėjote pasimesti? Suteikite šansą elektroninei parduotuvei “LifeStyleVision”! Čia gausu greitai pasiekiamų vaikų prekių, kurios yra kokybiškos ir pasižymi gera kaina. Užsisakykite dabar ir pradžiuginkite savo mylimą mažylį!

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje