Meniu
Prekių krepšelis

Žaislai berniukams

Skaičiuoti dienas iki Kalėdų dar niekada nebuvo taip smagu! Kiekvieną gruodžio mėnesio dieną atidarykite 1 šio nuostabaus advento kalendoriaus pakuotę, kad artėjant šventėms sukurtumėte savo Kalėdų miestelį. Dėžutė turi patvarią kartoninę nugarėlę su žiemos iliustracijomis ir 24 dovanų dėžutėmis, ku..
31.95€
Be PVM:26.41€
Kolekcija: Christmas
Atostogos – puikus metas žaisti. Ar prisimenate sutampančių kortelių vietas ant stalo? Šis lengvai žaidžiamas atminties žaidimas yra ir smagus, ir lavinamasis. Raskite atitikmenį, panašų į kortelę. Laimi žaidėjas, turintis daugiausiai kortų porų. Lavina koordinaciją, socialinį bendravimą, formų ir s..
14.25€
Be PVM:11.78€
Kolekcija: Little Farm
Šį atminties žaidimą galima žaisti su vienu ar daugiau žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje yra smagi ūkyje rasto gyvūno ar daikto iliustracija. Atminties žaidimas lavina jūsų vaiko atmintį ir vaikas žaisdamas mokosi svarbių įgūdžių, tokių kaip susikaupimas. Tobulas žaislas pasiimti bet kur, nes žaidimo k..
15.55€
Be PVM:12.85€
Atminties žaidimas, kuriame reikia prisiminti zoologijos sodo gyvūnus, gali būti žaidžiamas vieno arba kelių žaidėjų. Kiekvienoje kortelėje pavaizduotas skirtingas zoologijos sodo gyvūnas. Mažieji žaidėjai turi pažinti ir prisiminti gyvūną. Žaidimas lavina atmintį, moko sukoncentruoti dėmesį. Prided..
9.68€ 15.35€
Be PVM:8.00€
Kolekcija: Vintage
Leiskitės į nuotykius! Sėskite į autobusą ir pasiruoškite puikiai dienai paplūdimyje arba išvykai su šeima. Nepamirškite pasiimti lagamino, paplūdimio krepšio ir banglentės! Šio medinio autobuso stogą galima nuimti, kad į vidų lengvai tilptų 4 medinės figūrėlės. Galite atidaryti bagažinės dureles, ..
32.35€
Be PVM:26.74€
Kolekcija: Wild Flowers
Autobusas pagamintas iš tvirtos medienos. Tai puikus aksesuaras darželyje ar vaiko miegamajame...
9.55€
Be PVM:7.89€
Automobilio trasa "Ocean" Automobilio trasa "Ocean"
Populiaru
Kolekcija: Ocean
1, 2, 3 ir pradėk! Naudodami šią linksmą medinę lenktynių trasą, kurioje yra 4 automobiliai, jūsų mažylis puikiai praleis laiką. Automobiliai keturiais takeliais leidžiasi žemyn. Ši lenktynių trasa bus mylima jūsų vaikų!..
32.35€
Be PVM:26.74€
Kolekcija: Pure
Užsukite į garažą, kad pasipildytumėte degalų, pastatytumėte automobilį ar jį išvalytumėte plovykloje. Medinis garažas yra vienas iš daugelio žaidimų komplektų. Garaže yra sraigtasparnio platforma, o iš visų medinių figūrėlių ir elementų yra išsamios iliustracijos iš abiejų pusių...
59.29€ 86.85€
Be PVM:49.00€
Kolekcija: Little Farm
Kiek figūrėlių galite subalansuoti? Apverskite kortelę ir padėkite figūrėles ant balansinės lentos, kuri atitinka jūsų kortelę. Būkite atsargūs ir per daug nesiūbuokite, nes kitaip figūrėlės nukris! Šį balansavimo žaidimą smagu žaisti vienam arba su visa šeima. Šis žaidimas lavina rankų ir akių koor..
16.94€ 22.75€
Be PVM:14.00€
Kolekcija: Little Farm
Tiesiog judinkite ranką! Šis barškutis - apyrankė su minkštu barškučiu iš "Little Dutch" yra nepaprastai įdomus jūsų kūdikiui! Tiesiog pritvirtinkite jį aplink vaiko riešą. ..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Mažajai avelei patinka linksminti kūdikius savo barškančiu garsu ir švelniu kailiuku. Šis minkštas Little Dutch barškutis yra puikus pirmasis žaislas jūsų mažyliui. Jis sukurtas mažiesiems piršteliams, kad būtų lengva suimti. Šis žaislas taip pat stimuliuoja kūdikio pojūčius, kai suspaudus skleidžia..
10.75€
Be PVM:8.88€
Kolekcija: Little Farm
Šis gėlės formos barškutis iš Little Dutch's "Little Farm" kolekcijos yra labai mielas! Žaidžiant su juo girdimas malonus garsas. Barškutis skatina rankų ir akių koordinaciją, yra pagamintas iš itin minkštos medžiagos ir yra lengvai suimamas mažoms rankytėms...
10.75€
Be PVM:8.88€
Rodo nuo 1 iki 12 iš 176 (15 puslapių)

Vaikams visada taip įdomu tyrinėti ir išmokti naujų dalykų. Jie nuolat domisi juos supančiu pasauliu, nori sužinoti naujų dalykų, socializuotis su kitais vaikais. Tėvai gali padėti savo vaikams augti ir suprasti aplinką pirkdami jiems mokomuosius žaislus. Mokomieji žaislai palaiko vaikų tobulėjimą, didindami jų intelekto koeficientą, patenkindami jų smalsumą, padėdami jiems sužinoti apie juos supantį pasaulį, be to, jie yra puikus linksmybių šaltinis.

Tačiau daugelis gali susidurti su problema, kokie vaikiški žaislai yra geriausi, kai tiek daug dalykų dabar mus supa. Dažniausiai svarbu būna, ne tik kaina, bet ir  žaislų kokybė, bei kad žaislai padėtų vaikams lavinti jų įgūdžius. Kad žaislai būtų ne tik smagus laiko praleidimas , bet padėtų lavinti mažylių motorinius gebėjimus siūlome atkreipti dėmesį į vaiko amžių, jų pomėgius. Žemiau pateiksime rekomendacijas, kokie geriausi žaislai berniukams pagal jų amžiaus tarpsnį.

Tiek mažiems berniukams, tiek mergaitėms svarbiausias dalykas yra saugumas. Tačiau , jei norite išskirti, kad tai dovana berniukai galite rinktis pastelinės mėlynos spalvos žaislus.

1 metų berniukams

Jūsų 1 metų berniukas daro didžiulę pažangą savo fiziniame vystymesi - paprastai jis eina nuo ropojimo iki ėjimo ar bėgimo. Tai reiškia, kad žaislai, kuriuos vaikas gali stumti ir traukti, gali būti ypač patrauklūs. Pavyzdžiui, mediniai stumdukai, traukiami žaislai, traukinukas, būtų puikus pasirinkimas Jūsų mažyliui.

Taip pat, mažiesiems ypač įdomu dalykai, kurie skleidžia garsus. Galite išrinkti muzikos instrumentus, kurie lavins ne tik vaikų kūrybiškumą, bet ir leis pažinti garsų pasaulį.

2 metų berniukams

2 metų berniukai būna kupini energijos ir smalsumo. Jie gali išspręsti paprastas problemas savarankiškai, tačiau šiuo etapu vaikai vis labiau nori bendrauti, dažnai žaisdami mėgsta mėgdžioti savo tėvus, vaikus ar kitus suaugusius žmones, kuriuos jie mato.

Taip pat tokio amžiaus vaikams ypač mėgsta statymo kaladėles bei kiti lavinamieji žaidimai. Jei Jūsų 2 metų mažylis mėgsta žaisti su mašinėlėmis, jam tikrai patiks žaidimai susiję su automibio trasomis ar žaidimų rinkiniai.

3 metų berniukams

Jūsų 3 metų berniukas gali logiškai samprotauti , o  tai reiškia, kad  vis labiau patinka žaislai, kuriuos reikia rūšiuoti arba derinti - išsiaiškinant, kas kur eina, arba sekdami paprasta žingsnių seka.

Pagerėjęs jūsų vaiko miklumas taip pat reiškia, kad jis ar jis taip pat sugeba padaryti kur kas daugiau smulkaus piršto: tai yra amžius, kai padažas, galvosūkiai ir (plačiai, pursliai) tapyba ir piešimas atsiranda patys.

Bet bene didžiausi visų laimėtojai yra žaislai, sužadinantys įsivaizduojamą žaidimą, ypač jei tai susiję su vaidmenų atlikimu gydytoju, policininku, gaisrininku ar traukinio mašinistu.

4 metų berniukams

Jūsų  4 metų berniukas ugdo didesnę savikontrolę ir išradingumą, o tai reiškia, kad jų apsimestinis žaidimas tampa vis sudėtingesnis ir vaizdingesnis.

Nuolat tobulėjantis jūsų vaiko pirštų miklumas reiškia, kad jie gali laikyti pieštukus ir spalvotus rašiklius, o geresnė rankų ir akių koordinacija reiškia, kad jie gali atlikti sudėtingesnius galvosūkius ir žaisti žaislais, kurių paspaudimui yra mažesnių dalių ar šiek tiek švelnesnių mygtukų.

Tokio amžiaus vaikams puikiai tiktų stalo žaidimai, kuriuos galėtų žaisti ne tik su savo draugais, bet ir taptu puikiu laiko praleidimo visai šeimai.

Įsigykite norimas prekes neišėję iš namų

Visi greičiausiai norime negaižti laiko parduotuvėse, o tai ypač tinka kalbant apie tėvus su mažais vaikais. Ilgos eilės su vaikais dažnai tampa tikru išbandymu tėvams. O jau  nekalbant apie mažųjų norą įsigyti visus norimus žaislus. Sutaupykite laiką užsukdami į Little Dutch elektroninę parduotuve ir išsirinkdami Jus dominančias prekes internetu. Populiariausi žaislai berniukams ir mergaitėms mūsų elektronineje parduotuveje, kuriuos atrasite greitai, nes visi žaislai sugrupuoti atsižvelgiant į amžių, lytį, bei žaislų tipą.Taip pat itin patogu stebėti naujausias akcijas ir įsigyti norimas prekes pigiau, kurias pristatysime Jūsų nurodytu adresu ar į artimiausia paštomatą.


littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje