Meniu
Prekių krepšelis

Muzikinės dėžutės

Kolekcija: Flowers & But
Graži lopšinė padės mažyliui nusiraminti, atsipalaiduoti ir užmigti. Tiesiog patraukite boružėlę žemyn ir leiskite mažyliui klausyti melodijos. Žaislas lavina jūsų vaiko vaizduotę, gerina regos ir klausos pojūtį. Idealiai tinka pakabinti ant automobilinės kėdutės, lovos ar vežimėlio. ..
16.94€ 21.55€
Be PVM:14.00€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Kolekcija: Pure
Miela melodija “Somewhere Over the Rainbow”, kurią groja šita muzikinė dėžutė padės užmigti Jūsų mažyliui. Ją patogiai galima pakabinti virš lovos...
21.95€
Be PVM:18.14€
Rodo nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Pastebėję, kad Jūsų vaikui labai patinka leidžiama muzika, leiskite jam šiuo malonumu džiaugtis. Pabandykite jo susidomėjimą dar labiau paskatinti kasdien į tai įdėdami pastangų - parodykite, kaip gali būti linksma šokti pagal jausmingą melodiją. Jei grojate - nuo mažens parodykite jam pagarbos instrumentui svarbą ir pademonstruokite, ką sugebate. Bet kokiu atveju, vaiko dėmesį tikrai atkreips tokie grojantys žaislai kaip muzikinės dėžutės. Muzikinės dėžutės - daiktai, tinkantys tiek ramiam, tiek išdykusiam mažyliui.

Muzikinės dėžutės - kaip išsirinkti tinkamą?

Paskirtis Jeigu ieškote informacijos, kokią muzikinę dėžutę pirkti, turbūt tikrai turite konkretų tikslą, kurį su ja bandysite pasiekti. Muzikinė dėžutė dažnai yra tinkama kūdikiams nuraminti. Turint neramų kūdikį ar vaiką tikrai pravartu tokį daiktą įsigyti - peržiūrėkite visus pakabinamus variantus, nes tokią detalę lengvai galėsite pritvirtinti tiek prie lovos, tiek prie vėžimėlio ar kėdutės.

Kitu atveju, turbūt galvojate, kad tai būtų tiesiog miela, bet kartu ir naudinga dovana vaikui dėl lavinamos klausos. Jums tiks tiek pakabinamos muzikinės dėžutės, tiek didesni variantai. Pavyzdžiui, prisukama muzikinė dėžutė kiekvieną mažylį sudomina savo melodija, kurią jie bando tai sulėtinti, tai pagreitinti.

Muzikinių dėžučių dizainas

Dauguma tėvelių nesusimąsto, kad toks žaislas ne tik bus naudojamas vaikų kasdieniniams užsiėmimams, bet ir gali puikiai atrodyti namų interjere. Mažyliui, žaislus išaugus, tokia muzikinė dėžutė karuselė gali puošti tiek lentynas svetainėje, tiek vaikų kambarį kaip nostalgiškas atsiminimas.

Į dizainą atsižvelkite ir dėl vaiko norų: vieni nori savo kambary matyti vien jūros gyvūnėlius, o kitiems labiau patinka galaktikos tematika. Dabartiniuose vaikų prekių asortimentuose tikrai rasite įvairiausių spalvų bei formų muzikinių dėžučių.

Kitas svarbus dalykas - muzikinės dėžutės dizainas gali būti suprojektuotas ir su stalčiukais. Mažoms mergaitėms tai ne tik bus linksmas muziką skleidžiantis daiktas, bet ir unikali dėžutė papuošalams tvarkingai susidėti.

Muzikinės dėžutės internetu

Tai kur rasti geriausius muzikinių dėžučių pasiūlymus internetu pigiau?? “Little Dutch” - puiki vieta paieškos pradžiai. Parduotuvėje logiška kaina pasižyminčios tokios prekės kaip muzikinės dėžutės dar yra kokybiškos bei saugios mūsų mažyliams.

littledutch.lt naudoja Jūsų privačia informaciją (slapukus): Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje